Koncert Noworoczny


        25 stycznia br. o godz. 17:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie odbył się Koncert Noworoczny, którego hasłem przewodnim były „Pokolenia”.
            Inicjatorzy koncertu, Wójt Gminy Gostycyn, Pan Ireneusz Kucharski, Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie i Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Gostycynie mieli zamiar skłonić mieszkańców naszej gminy do  zatrzymania się na chwilę i zastanowienia nad tempem obecnego życia oraz nad tym, że wspólnie można zdziałać więcej, właśnie poprzez współpracę pokoleń.

       Koncert, oprócz zachęcających do refleksji wierszy Pana Marka Sassa, wypełniony był wyjątkowym repertuarem świątecznym. W myśl łączenia pokoleń, wystąpili: Chór Oświatowy „Cantabile” oraz uczniowie z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Gostycynie, Zespół Wokalny Klubu Seniora „Wrzos”, Bianka Jutrowska, solistki ze Studia Piosenki: Iwona Jawor, Weronika Cieślik, Natalia Rychlik, Magdalena Danielewska i Ewa Talaśka oraz Dziecięcy Zespół Wokalny „Mjuzik” z GOK Gostycyn i Zespół „Gravel Garden”. 

           W Koncercie Noworocznym nie mogło również zabraknąć życzeń Wójta, który życzył mieszkańcom, żeby czas, który nadszedł wypełniony był wspólnym działaniem osób starszych i młodych.